33,5
36

Müşteri Hizmetleri

Bayilik ve Toptan Alım

Bandco, Bullock, Debark, Tiger, Palasca saat kayışlarının toptan satışını yapmaktayız. Bandco endüstriyel üretim A kalite hakiki deri saat kayışlarıdır. 

www.zerowatchstraps.com toptan satış sitemizdir.

Toptan alım için whatsapp 0506 131 37 92 den bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan alım ve bayilik için mağazanız olması, saat ve saat kayışları ile ilgili bilgi sahibi olmanız, ayrıca sipariş için yeterli adet düşünmeniz akabinde devamlılık konusunda ciddiyet olması gerekmektedir. İstanbul içi dağıtım elemanlarımız adresinize gelerek sunum yapmaktadır. İstanbul dışında siparişlerinizi kargo ile adresinize gönderebilmekteyiz. Yurtdışı sipariş Avrupa ve yakın Ülkelere gönderi yapmaktayız. Sitemizde modellerin tamamı bulunmamaktadır. Devamlı surette çekimleri yapılarak eklenmektedir. Adresimizde reel olarak modelleri görmek ve satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Önemle dikkatinize; Belirtilen gsm no Toptan ve Bayilik içindir, perakende konusunda sorularınız için lütfen info@binbirsaat.com a e-posta gönderiniz. 
En kısa sürede cevaplanacaktır. 
C.tesi, Pazar ve Resmi Bayram Tatili günlerinde kapalıyız. Gün içi yoğunluk durumuna göre en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılarak cevap verilecektir. Hafta içi saat 10:00 ve 17:00 arası iletişime açığız. Telefon numaranızı iletmeniz durumunda en kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir. 

Saygılarımızla.
BinBirSaat 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.