Covid 19 salgını sebebi ile siparişleriniz ve kargo sürecinde gecikmeler olabilmektedir. Lütfen bu konuyu dikkate alarak sipariş geçiniz.
binbirsaat indirimdekiler günün fırsatı kampanya
toptan saat kayışı saat kordonu

Müşteri Hizmetleri

Bayilik ve Toptan Alım

Bandco ve Palasca Saat Kayışları'nın toptan satışını yapmaktayız. Bandco endüstriyel üretim A kalite hakiki deri saat kayışlarıdır. 
Palasca El yapımı hakiki deri A kalite saat kayışlarıdır. 

Toptan alım için whatsapp 0506 131 37 92 den bize ulaşabilirsiniz. 

Toptan alım ve bayilik için mağazanız olması, saat ve saat kayışları ile ilgili bilgi sahibi olmanız, ayrıca sipariş için yeterli adet düşünmeniz akabinde devamlılık konusunda ciddiyet olması gerekmektedir. İstanbul içi dağıtım elemanlarımız adresinize gelerek sunum yapmaktadır. İstanbul dışında siparişlerinizi kargo ile adresinize gönderebilmekteyiz. Yurtdışı sipariş Avrupa ve yakın Ülkelere gönderi yapmaktayız. Sitemizde modellerin tamamı bulunmamaktadır. Devamlı surette çekimleri yapılarak eklenmektedir. Adresimizde reel olarak modelleri görmek ve satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Önemle dikkatinize; Belirtilen gsm no Toptan ve Bayilik içindir, perakende konusunda sorularınız için lütfen info@binbirsaat.com a e-posta gönderiniz. 
En kısa sürede cevaplanacaktır. 
C.tesi, Pazar ve Resmi Bayram Tatili günlerinde kapalıyız. Gün içi yoğunluk durumuna göre en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılarak cevap verilecektir. Hafta içi saat 10:00 ve 17:00 arası iletişime açığız. Telefon numaranızı iletmeniz durumunda en kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir. 

Saygılarımızla.
BinBirSaat 
BinBir Saat Güvenli Ödeme Seçenekleri binbirsaat kapıda ödeme  Binbirsaat Kredi Kartına Taksitle Ödeme binbirsaat whatsapp iletişim

Markalar


BinBir Saat Ödeme Seçenekleri, Kredi Kartı, Taksit

BinBirSaat © Copright 2010. Her Hakkı Saklıdır.  Çerez Politikası  / Kişisel Veriler Politikası


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.