32
34

Müşteri Hizmetleri

Bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Müşteri hizmetleri sayfasındaki "Bize Ulaşın" sayfasını kullanarak biz her türlü sorunuzu iletebilirsiniz.

Soru Sormak İçin Tıklayınız

Sorularınızı bize ulaştırabilmek için binbirsaat.com'a üye olmanız gerekmektedir. BinBirSaat.com üyeliği ücretsizdir.

Üye Olmak İçin Tıklayınız

Eğer binbirsaat.com a üye iseniz "Üye Girişi" sayfasını kullanarak siteye kendi üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Daha önce üye olduysanız Tıklayınız


0506 131 37 92 nolu telefondan hafta içi 10:30 - 16:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Telefon ile ulaşamadığınız durumlarda lütfen e-posta gönderiniz. 

Özellikle nadir bulunan geçmiş yıllara ait saat kordonu modelleri yoğunlukla sorulmaktadır. Sitemiz dışında reel ve perakende satış mağazamız bulunmamaktadır. Sitemizde mevcut olmayan modeller elimizde bulunmamaktadır. Bazı modeller kasa girişi eski kordon sağlam ise özel el yapımı olabilmektedir. Özel el yapımı ile ilgili bilgi için bu bağlantıdan faydalanabilirsiniz.

Özel El Yapımı Saat Kordonu 

İade ve değişim ile ilgili sitemizde detaylı bilgi mevcuttur. Müşteri hizmetleri sayfamızda ilgili alanlara bağlanarak bu konuda bilgi alabilirsiniz. 

Telefon ile iletişim konusunda bilir kişi olarak sorduklarınıza cevap verecek vasıfta bir Saat Ustasını müşteri hizmetleri iletişim sorumlusu yapmak maalesef kolay değil. Bu konuda bilgi sahibi olmayan biri ise telefon ile iletişimde çözüm değil aksine sorun olmaktadır. Gerektiği durumlarda Müşterilerimizi bizzat arayarak bilgilendirme yapıyoruz. Bu konuda anlayışınızı bekleriz.  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.