binbirsaat saat kordonu saat kayışı bayilik sitesi toptan satış

Casio Computer Co. Ltd

CASIO SAAT MODELLERi

Casio Computer Co. Ltd., dünyanın en ileri gelen elektronik teknolojileri şirketlerinden biridir. 1957'ye kadar Casio, elektronik hesap makineleri üretmekteydi. Diğer saat üreticileri dijital saat teknolojisini henüz keşfetmişken, Casio,
1974 Kasım'ında, ilk Casio kol saatini piyasaya sürdü.

Ürünü planlarken,üreticilerin kendilerine temel aldıkları soru "Kol Saati Nedir" olan, Casio, basit bir dijital saat üretmek yerine AM - PM ayarı olmak dışında, saat, dakika, saniye ve salise ve hatta tarihi de gösterebilen bir saat üretti. Dünyanın ilk otomatik fonksiyonlu takvimini taşıyan bu saate Casitron adı verildi.


1983 yılında, Casio shock-resistant özellikli G-Shock modellerini üretti. Üretilirken kırılgan bir mücevher işlenir gibi üzerinde çalışılan bu saat, aslında darbelere ve sallantılara karşı dayanıklı, kırılmaz bir saatti. Pazarlama sloganı "Dünya'nın En Sert Saati " olan ürün, üç katmanlı koruma modülüne sahipti.

Casio Baby-G serisi ise 1990'ların büyük bir trendi haline geldi.
Zamanın trendi olan ince ve hafif saatlere karşın üretilen bu saat, bir binanın en üst katından atılsa dahi kırılmaz bir özelliğe sahipti. Casio G modelleri bu özellikleri sayesinde Casio'nun imzası haline geldi.


Sonrasında LCD TVler, müzik enstrümanları ve diğer iletişim araçları üretmeye başlayan Casio, bugüne kadar450 milyon dolardan fazla satış yapmıştır.

 

 

13.11.2009

BinBir Saat Güvenli Ödeme Seçenekleri binbirsaat kapıda ödeme  Binbirsaat Kredi Kartına Taksitle Ödeme binbirsaat whatsapp iletişim

Markalar


İletişim


BinBir Saat Ödeme Seçenekleri, Kredi Kartı, Taksit

BinBirSaat © Copright 2010. Her Hakkı Saklıdır.  Çerez Politikası  / Kişisel Veriler Politikası

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.