binbirsaat saat kordonu saat kayışı bayilik sitesi toptan satış

Casio Kol Saatleri Akıllanıyor.

Casio mobil dünyanın popülaritesinden daha fazla uzak kalmayacak ve 2013'e devrim niteliğinde Akıllı Saatler ile girmeye hazırlanıyor.

Japonya’nın en başarılı saat markalarından biri olan Casio mobil dünyanın popülaritesinden daha fazla uzak kalmayarak çok iddialı olarak 2013'e saat sektörüne yine damgasını vuracak. Peki Casio nasıl bir saat hazırlığında?

Küçük elektronik ürünler ve saatler ile yıllardır tüm dünyanın vazgeçilmez markalarından biri olan Casio, mobil dünyada ses getirecek ciddi planlar içerisinde. Efsanevi saatleri G-Shock’u yeniden göz önüne çıkaracak bir çalışmada olan Japon üretici, özellikle Android’li akıllı telefonları hedefleyecek.

Sony’nin SmartWatch olarak adlandırdığı akıllı telefon ve tablet bilgisayar aksesuarında olduğu gibi mobil cihazların saat üzerinden kontrol edilebilmesine imkan tanıyan bir ürünü pazara sunmak isteyen şirket, bunun için mevcut G-Shock modellerini yeniden tasarlamaya başladı.

Bluetooth 4.0 aracılığı ile mobil cihazlara bağlanacak olan saatler, çağrıları, elektronik postaları, kısa mesajları telefon üzerinden görebilmeyi sağlayacak. Android’in uyarı çubuğundaki bildirimleri de görüntüleyebilecek olan akıllı saatler, bazı üçüncü şahıs yazılımlar için de destek sağlayabilecek. 2013 yılında pazara sunulması düşünülen ürünlere dair şimdilik çok fazla bilgi sunulmayıp proje gizli tutuluyor. G-Shock Android işletim sistemli Akıllı Mobil Saatler 2013'te tüketiciye sunulacak. Merakla bekliyoruz.. 

12.10.2012

BinBir Saat Güvenli Ödeme Seçenekleri binbirsaat kapıda ödeme  Binbirsaat Kredi Kartına Taksitle Ödeme binbirsaat whatsapp iletişim

Markalar


İletişim


BinBir Saat Ödeme Seçenekleri, Kredi Kartı, Taksit

BinBirSaat © Copright 2010. Her Hakkı Saklıdır.  Çerez Politikası  / Kişisel Veriler Politikası

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.