33,5
36

Müşteri Hizmetleri

Değişim Şartları

Alışverişiniz sonrası 8 gün içinde değişim talep edebilirsiniz. 8 günden sonra değişim yapılmamaktadır.
Satın aldığınız saat yahut saat kordonu kesinlikle sıfır özelliğini yitirmemiş, kullanılmamış olmalıdır.
Belgelerinde eksik, kutusunda ve ambalajında deformasyon olmamalıdır.
Sıfır özelliğine ait ibareler eksik olmamalıdır.
Saati yahut saat kordonunu belirttiğimiz şartlara uygun ise MNG Kargo ile tarafımıza ödemeli olarak anlaşmamız olduğunu kargo görevlisine belirterek BinBirSaat adına gönderiniz. Talep ettiğiniz modeli belirttiğiniz bir notu kutu içine ekleyiniz.
Satın aldığınız saat ile talep ettiğiniz saat arasındaki fark ücreti için ise,
Tarafımızın ödemesi gereken bir ücret var ise küçük rakamlar talep edilen ürün ile birlikte kutu içinde gönderilir. Ödenecek ücret yüksek ise tarafınızdan banka hesap numarası talep edilir ve hesabınıza ücret Havale/EFT yapılır.
Eğer Sizin ödemeniz gereken bir ücret var ise rakam küçük ise saat ile birlikte kutu içinde gönderebilirsiniz. Bu durumda MNG Kargo 85 TL x 2 = 170 TL geliş gidiş kargo ücretini de eklemelisiniz.
Eğer rakam büyük ise hesabımıza Havale/EFT yapabilir, yahut tarafınız için hazırlanacak ödeme sayfasından kredi kartı ile ödeme geçebilirsiniz.
Firma olarak hatamızın olmadığı değişim taleplerinizde kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır.
İlgili alışveriş hesabına kargo ücreti MNG Kargo 85TL  gidiş ve aynı şekil dönüş toplam 170 TL düşülecektir yahut eklenecektir ve bu ücret tarafınızca karşılanacaktır.
Sıfır özelliğini yitirmiş, eksik belgeli ve kullanılmış ürünler kesinlikle değişim yapılmayacaktır.

           Önemle Dikkatinize.
  •  Artan kargo maliyetleri dolayısıyla hatamızın olmadığı iade durumlarında, gidiş ve dönüş kargo ücreti toplam ödediğiniz ücretten düşülerek kalan tutar tarafınıza iade edilecektir. Bu nedenle hatalı sipariş vermemenizi rica ederiz. Seçtiğiniz kargo firması ile ilgili kargo ücreti tutarı (örneğin: 85 TL x 2 = 170 TL gidiş ve dönüş kargo ücreti) toplam ödediğiniz ücretten düşülecektir.
  •  Ayrıca, adresinizde bulunmamanız veya hatalı adres bilgisi nedeniyle teslim edilemeyip geri iade gelen kargolar için, gidiş ve geri dönüş kargo ücreti toplam ücretten kesilerek varsa kalan tutar alıcıya iade edilecektir. Tekrar gönderim yapılmayacaktır. Hatalı verilen siparişlerde değişim talep ettiğinizde, geri geliş ve tekrar gönderi kargo ücretleri tarafınızdan talep edilecektir. Bu onay, yasal kabul anlamındadır. Önemle dikkatinize sunarız.
  •  İade kabul süresi, fatura tarihinden itibaren 8 gündür. 8 gün sonrasındaki iade talepleri, fatura ve muhasebe işlemleri nedeniyle kabul edilmemektedir. Önemle dikkatinize sunarız.
  •  170 TL altındaki işlemlerin iade ve değişim kabul edilmemektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.