33,5
36

Müşteri Hizmetleri

Garanti Şartları

Garanti Şartları
Mağazamızdaki Saatler İthalatçı (Distribütör) Firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir. Genel olarak garanti süreleri 2 (iki) yıldır. Satış sonrası garanti kapsamında sorunlarınız için Garanti Belgesi üzerinde iletişim bilgileri bulunan İthalatçı (Distribütör) Firmayı aramanız çözüm olacaktır. Yetkili Teknik Servisler İthalatçı Firma bünyesindedir. Yetkili Teknik Servis dışında ürüne müdahale ettirmeyiniz, garanti şartlarına aykırıdır, garantisinin geçersiz olmasına sebeptir. 
Garanti kapsamında bir sorunla karşılaşmanız durumunda elinizde bulunan garanti belgesi üzerinde ithalatçı firma iletişim bilgilerine ulaşarak ithalatçı firma ile iletişime geçmelisiniz. İlgili firmanın görevlileri tarafınıza konu hakkında yardımcı olacaklar, Sizi en yakın servise yönlendireceklerdir. Akabinde belirttikleri servise saatinizi belgeleri ile birlikte ulaştırmanız yeterli olacaktır. Satış sonrası teknik destek hizmetimiz bulunmamaktadır.

Saat Aksesuarları ve Yedek Parçaları garantili satılmamaktadır. Gönderilen ürün eksik, üretim hatası, siparişinizden farklı bir ürün ise bu durum teslimat sonrası bir kaç gün içinde tarafımıza bildirilirse hiç bir ücret talep etmeksizin hata telafi edilecektir. Lakin doğru ürün gönderildi teslim aldınız, üründe bir hata yok ise aradan zaman geçtikten sonra genel olarak kullanıcıdan kaynaklı üründe bir sorun oluşması durumunda (Örneğin; Deri Saat Kayışı ile denize girilmesi gibi) tarafımızca yapılabilecek, sorumluluk alacağımız bir uygulamamız yoktur. Bu konuda yasalara göre Hakem Heyetleri yetkilidir. Lakin yasal hak yerine yasal olmayan internet sitelerinde karalama yorumlar yaparak ego tatmini yapanlar için ise Yasal Haklarımızı saklı tutmaktayız gerekli durumlarda hukuki süreç başlatılacaktır. Asılsız ispat edilmemiş karalama yorumlar için 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde korunmaktadır. Bu şekilde izinsiz ve asılsız yorumlar ile Markamıza zarar veren kişi ve firmalar için hukuki süreç başlatılacaktır. 
 
 

KULLANIMDA DİKKAT EDİLECEK VE GARANTİ

KAPSAMI DIŞINDAKİ HUSUSLAR

 
-Saatinizi düşürmeyiniz ve çarpmayınız. Manyetik bir etkiye maruz bırakmayınız. Aşırı sıcak yahut soğuktan muhafaza ediniz.
-Saatinizin modeline göre: 3–5 ATM el yıkanabilir; 5–10 ATM duşa girilebilir; 10 ATM ve üzeri modellerde ise denize girilebilir.
-Kullanım sırasında, saatinizin camının, kasasının, bileziğinin çizilmesi ve deri kayış garanti dışıdır.
-Saatinizi yetkisiz kişilere açtırmayınız ve kurcalamayınız.
-Saatinizin pili sadece yetkili bir satıcı tarafından değiştirilmelidir.
-Saatinizi terden, ter asidi tahribatından koruyunuz.      
-Garanti müracaatında mutlaka garanti belgesi gereklidir.

 
-Garanti dışındaki arızaların giderilmesinden Servisler ücret talep etmektedir. 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.