33,5
36

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda
Hakkımızda.

1968 yılında Babamız Mehmet Sipahioğlu'nun mesleğe girişi ile saat dünyasına ilk adım atılmıştır.
70 li yıllarda Ankara ve sonrası İstanbul'da Sipahi Saat olarak devam etmiştir. Sipahi Saat bünyesinde Ustamız Babamız ile Fatih, Levent ve Uğur Sipahioğlu kardeşler mesleğe küçük yaşlarda başladık. Sipahi Saat bünyesinde bir çok Saatçi yetişmiştir ve bugün mesleklerini icra etmektedirler. Gelişen teknoloji ile 1998 yılında Türkiye de ilk saat sitesi sipahisaat.com'u kurduk. Sonrasında gelişen teknoloji ve internet kullanımının yayılması ile e-ticaret alanına ağırlık vermeye başladık. Yeni yeni sitelerin açılması alışveriş sitelerinin portalların çoğalıp talep görmesi ile birlikte internet dünyasında yerimizi aldık. Reel mağazacılığa da 2008 yılına kadar devam ettik. 2007 yılında sipahisaat.com alan adı www.binbirsaat.com olarak değişti ve yeni sitemizi açtık. 2008 yılından sonra tamamen e-ticarete yöneldik. 2010 yılında Firma olarak Sipahi Saatçilikten bağımsız BinBirSaat'i kurduk. Bu tarihten önce Sipahi Saat olarak devam ettiğimiz mağazacılıktan çıkarak BinBirSaat.com olarak e-ticaret yolunu seçtik. Yaklaşık 20 yıldır bu alanda hizmet vermekteyiz. Uzun yıllara dayalı ticari mesleki tecrübe, deneyim ve bilgi ile Siz Değerli Müşterilerimize bu alanda hizmet vererek memnun Müşteri kitlemize katılmanız için çalışıyoruz. Mesleğimiz tamamen dışa bağımlı ithalata dayalı olduğundan dünyanın bir çok markası Ülkemize ithal edilmektedir. Bu Saat Markalarının satışı sonrasında yedek parça ihtiyacı oldukça meşakkatli olmaktadır. Günümüzde Saat modellerinin bir çoğu kendine has kasa, kordon, cam ile üretildiğinden kullanıcılar satış sonrasında ihtiyaç halinde bunları kolay kolay bulamamaktadır. İmkanlarımız dahilinde bulunması kolay olmayan bu yedek parçaları sitemiz üzerinden Sizlere sunmak için çalışıyoruz. Satışa sunduğumuz ürünlerimiz için Saatçi gözü ile anlaşmalar yapmaktayız. Farklı sektörlerden sadece kazanmak için bu işe girmiş değiliz, bizim yaşamımızın büyük bölümü saatler ile geçmiş ve geçmektedir. Klasik esnaf kültürü ile yetiştiğimiz için Müşteri Memnuniyeti bizim felsefemizdir.
Saygılarımızla.
Fatih Sipahioğlu

Saat Yedek Parça ve Aksesuar Çözümleri Firması
Saat satışı ve servis hizmeti ile temelleri oluşan BinBirSaat'in gelişen ve değişen şartlar gereği bugün gelmiş olduğu nokta, geçmiş tecrübe, bilgi ve birikimlerinin Saat,Yedek Parça, Aksesuar alanında internet ortamında Türkiye Pazarında ve Yurtdışı Pazarlarında perakende tüketici ihtiyaçlarına cevap vermek adına yansıtmasıdır. Tüm dünya da ürün gamı genişlemesi sonucu yedek parça ve aksesuar konusunda oluşan ciddi sıkıntılara cevap verebilme adına çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumsal Firmalar ile Klasik Esnaf Kültürünü harmanlayarak Türkiye Saat Pazarında Tüketicilere köprü olma gayreti içindedir. Çözüm odaklı, güvene dayalı, klasik dürüst esnaf kültürü ile e-ticaret dünyasında e-esnaf ilkesi ile yoluna devam etmektedir.
Misyonu; Kurumsallık adı altında samimiyetten ve esnaflıktan uzaklaşmak değil, aksine ne kadar büyürsek büyüyelim samimiyeti ve esnaf kültürünü kaybetmeden yaşatmaktır. 

BinBirSaat Marka


BinBirSaat Palasca, Bandco, Debark, RC Hector, Tiger, Rekor Saat Kayışları Yetkili Satıcısı ve Bayiidir.

BinBirSaat Tescilli Markamızdır. İzinsiz kullanılması suçtur.
Suistimal tespit edilmesi durumunda hukuki süreç başlatılacaktır. 

BinBirSaat olarak, Toptan Satış Mağazamız, Gönderi Merkezimiz ve İmalathane olarak üç ayrı birimden hizmet vermekteyiz. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.