33,5
36

Müşteri Hizmetleri

Hangi Kargo Şirketlerini Kullanabilirim ?

Tüm gönderilerimizi anlaşmalı olduğumuz MNG, PTT Kargo ve Sürat Kargo ile yapmaktayız.
Siparişlerinizde kargo firmasını seçerek satış tutarı limiti geçilmedi ise kargo ücreti ürün fiyatına eklenecektir ve ürün ile birlikte toplam bedel için ödeme alınacaktır. Akabinde siparişiniz tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir. 
Diğer kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmamaktadır. 

Sürat Kargo gönderi bedeli 100TL, MNG Kargo gönderi bedeli 100TL'dir, PTT Kargo Alıcı Ödemeli 80 TL civarı tutmaktadır.
5000 TL üzeri siparişlerinizin gönderimi ücretsizdir.

Sipariş takibi bölümünde kargoya verildi ibaresi siparişinizin kargoya verildiğini gösterir. Kargo takip noları yok ise yoğun bir bölgede olduğumuzdan kargo takip noları aynı gün ekranlarımıza yansımayabiliyor, ertesi gün kargo takip noları genel olarak sisteme tanımlanmaktadır. 

Lütfen sipariş aşamalarında adres bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak giriniz. Sipariş sonrası adres değişikliği olur ise tarafımıza bildiriniz. Teslimat ile ilgili bir sorun durumunda tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz Kargo Şubesinden çözümü için gerekli müdahale yapılacaktır. 

Siparişiniz sonrası gönderilen kargo ilgili şubeye varıp tarafınıza adresinizde bulunamama vb. bir durumdan dolayı teslim edilemez ise 3 iş günü şubede bekletilmektedir. Bu süre içinde şubeden teslim alınmaz ise geri iade edilmektedir. 
Bu durumda konu ile ilgili tarafımıza Alıcı bilgi vermez ise kargo firmasının verdiği bilgi doğrultusunda kargo ücretleri düşülerek kalan tutar tarafınıza iade edilecektir. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.