binbirsaat indirimdekiler günün fırsatı kampanya

Jack Pierre - X064 - Erkek Kol Saati

Jack Pierre - X064 - Erkek Kol Saati
Jack Pierre - X064 - Erkek Kol Saati
Jack Pierre - X064 - Erkek Kol Saati
Jack Pierre - X064 - Erkek Kol Saati
Jack Pierre - X064 - Erkek Kol Saati
Jack Pierre - X064 - Erkek Kol Saati
Jack Pierre - X064 - Erkek Kol Saati
Jack Pierre - X064 - Erkek Kol Saati
Jack Pierre - X064 - Erkek Kol Saati
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
Görsel 9
Stoklara gelince haber ver

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Jack Pierre VIP 

 

Ürün Kodu: X064
Marka: Jack Pierre 
Cinsiyet: Erkek 
Kasa Tipi: Çelik 
Kordon: Deri 
Cam: Mineral 
Su Geçirmezlik: 50 m 
Çalışma Tipi: Japon Otomatik 
Kasa Çapı: 37 x 50 mm 
Kasa Kalınlığı: 13 mm 
Ağırlık: 102 gr 
Fonksiyonlar: Otomatik 
Garanti Süresi (Ay): 24  )

 Jack Pierre - Hakkında

Temelleri 1969 yılında atılan CSF Group, gümüş üretim ve toptan satış yaparak gerek iç piyasada gerek ihracatta göstermiş olduğu başarılar ve kazanmış olduğu ödüllerle sektörünün öncü firmalarından biri olarak hizmet vermektedir. 

1995 yılında pazarlama birimlerinin kurulmasıyla aktif toptan satış faaliyeti başladı. 

2004 yılında üretim ve toptan satış hizmetini, yükselen pazar payı ve artan müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Özcan Silver çatısı altında gerçekleştirdi. 

2005 yılında CSF Jewelery Bangkok olarak Tayland'da toptan satış ofisi açıldı. 

2008 yılında gümüş zincir fabrikasını bünyesine ekleyen CSF Group, 2009' a geldiğimizde CSF Silver İstanbul mağazası hizmete açarak kurumsallaşma yolunda ivme kazandı. 

2010' da büyümesine devam eden CSF Group "S&B Jewelry" çatısı altında 1500m2'lik gümüş üretim fabrikasını açarak devamlı gelişmeyi hedefleyen yolunda önemli bir adım attı. Aynı yıl saat üretimine başlayan CSF Group saat marka ve koleksiyonlarıyla iç piyasa toptan satışının yanı sıra dış piyasaya distrübütörlük vermeye başladı. 

İç piyasa ve yurt dışında gerçekleştirdiği ihracat gücünü kazandığı ödüllerle birlikte tescillendiren CSF Group; 2008 Yılında İMMİB ( İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri) tarafından gerçekleştirilen "100 Büyük İhracat Firması" listesinde sektörünün Türkiye ihracat birincisi olmaya hak kazandı. 

CSF Group; Bugün Dünya'nın 66 ülkesine ihracat sağlayan ve yurt dışında İtalya, Rusya, Hong Kong, Polonya, Kazakistan, Lİtvanya, İngiltere, Sırbistan, Dubai, Yunanistan, USA fuarlarıyla birlikte yurtiçi tüm sektör fuarlarına katılım gerçekleştirmektedir. 

CSF Group, üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirdiği CSF Time, Jack Pierre ve Balezza saat markalarını; satış noktaları ve Loja's marka mağazalarında bünyesinde son tüketiciye ulaştırmaktadır. 

Uzman tasarım kadrosuyla kaliteli ve özgün ürünler sunabilmeyi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını devamlı geliştirmeyi benimseyen CSF Group, müşterilerine farklı ve özel bir alışveriş deneyimini yaşatmayı amaçlamaktadır.

Jack Pierre Saatleri makineleri İsviçre ve Japon menşeeilidir. Modeller Ülkemizde Türk tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır. Günün trend çizgilerini saatlere yansıtarak sektörde popüler modellerin öncülüğünde aktif rol oynamaktadır. Ülkemizde ticaretin kalbi olan bir İstanbul Markasıdır. Ülkemizde kalteli, sağlam, dayanıklı ve modern saatleri emsallerinin çok altında bir fiyatla vatandaşlarımız ile buluşturma hedefimiz doğrultusunda çok ciddi yatırım, iş gücü ve emekle büyük adımlar atıyoruz. Balkanlarda ve Avrupanın bir çok Ülkesinde ciddi markaların üzerinde bir başarı yakalayarak bu başarıyı Ülkemize de taşıma gayreti ve heyecanı içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Markamızla tanışan memnun kullanıcı kitlemize katılan Sizlerin güveni ile büyümeye devam ediyoruz. Jack Pierre Saatleri ile Sizde tanışın, kaliteye çok hesaplı sahip olarak Yerli Markaya Destek olun. Emsallerine misli misli ücret ödemekten emin olun ömür boyu vazgeçeceksiniz...
 

Diğer Özellikler
Stok KoduASC-X064DRA
Marka-
Stok Durumuinfo@binbirsaat.com dan stok sorunuz.
Garanti (Yıl)2
BinBir Saat Güvenli Ödeme Seçenekleri binbirsaat kapıda ödeme  Binbirsaat Kredi Kartına Taksitle Ödeme binbirsaat whatsapp iletişim

Markalar


BinBir Saat Ödeme Seçenekleri, Kredi Kartı, Taksit

BinBirSaat © Copright 2010. Her Hakkı Saklıdır.  Çerez Politikası  / Kişisel Veriler Politikası


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.