33,5
36

Müşteri Hizmetleri

Kargonuz Ne Zaman Ulaşır?

Kargonuz Ne Zaman Ulaşır?

Siparişiniz sonrası genel olarak 24 saat içinde gönderi yapılmaktadır. Bazı ürünlerde nadiren tedarik süreci sebebi ile bir kaç gün içinde olabilmektedir. Kargo süresinin 3 iş gününü geçeceği durumlarda Alıcı kişiyi arayarak durumu bildirip talebine göre hareket etmekteyiz. Kargoya verildikten sonra ise işleyiş genel olarak altta yazıldığı gibidir.

MNG Kargo

Şehir içleri, merkezi adreslere 0 - 600 km'ye kadar 24 saatte teslimat yapılır. 600 km üzeri mesafelerde kendi uçak filosu ile tüm şehir merkezlerine ve şubelerinin bulunduğu yerleşim birimlerine 2 iş günü içinde hızlı teslimat yapar. Bulunduğunuz adrese yakın bir Kargo şubesi yok ise haftanın bir günü teslimat yapılacağından süreç uzayacaktır. Yahut ilgili en yakın şubeden kendiniz teslim alabilirsiniz. 


Sipariş takibi bölümünde kargoya verildi ibaresi siparişinizin kargoya verildiğini gösterir. Kargo takip noları yok ise yoğun bir bölgede olduğumuzdan kargo takip noları aynı gün ekranlarımıza yansımayabiliyor, ertesi gün kargo takip noları genel olarak sisteme tanımlanmaktadır. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.