33,5
36

Müşteri Hizmetleri

Önemli Uyarı: Deneme Maksatlı Sipariş

Önemli Uyarı: Hatalı ve Deneme Maksatlı Siparişleriniz!

Değerli Müşterimiz,

Siparişiniz bizim için önemlidir ve size en iyi hizmeti sunmak amacındayız. Ancak, lütfen dikkat edin ki, sitemizde yapılan deneme maksatlı yanlış siparişler iş süreçlerimizi olumsuz etkilemektedir.

Lütfen doğru ve ihtiyacınıza uygun sipariş verdiğinizden emin olun. Standart bir saat kordonu montaj genişliği ile tespit edilmektedir. Farklı tasarımlar için ise bir çok farklı ölçü olmaktadır. Satışa sunulan ürünlerin hangi saat markanın hangi modeline uygun olduğu belirtilmektedir. Ürünlerin ölçüleri detaylı bir şekilde ürün sayfalarında yazılmaktadır.Sadece Marka ismi başlıkla verilmiş ürünlerin ise model kodu tespit edilememiştir, ölçüleri detaylı yazmaktadır. Saat kordonu montaj pimleri ise tamamen ölçüye göre olmaktadır. Saat pilleri onlarca farklı model ölçü ve elektrik güç özelliklerindedir.
Yanlış siparişler muhasebe, stok takibi ve lojistik süreçlerimizi karmaşık hale getirmektedir. Ayrıca ciddi bir zaman emek ve mali kayıp oluşturmaktadır.

Hatamızın olmadığı siparişlerinizin iade durumunda giden ve gelen kargo ücretleri toplam ödediğiniz ücretten düşülerek kalan tutar iade edilecektir. Anlaşma dışı tarafımıza ödemeli kargo gönderisi kabul edilmeyecektir. 

Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, whatsapp müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için doğru ve eksiksiz bilgilerle sipariş vermeniz önemlidir.

Teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

( Örneğin; "Quantum Uyumlu Saat Kordonu" başlıklı bir ürün her Quantum saat modeline uygun değildir. Her bir saat markasının yüzlerce modeli bulunmaktadır. Aynı şekilde "Invicta Uyumlu Vidalı Saat Pimi" başlıklı ürün her Invicta Saat modeline uygun değildir. Ürünün uyumlu olduğu marka belirlenmiş lakin model belirlenememiştir. Bu durumda olan ürünler için ürünün ölçüleri ve görselleri detaylı bir şekilde ürün sayfasına eklenmiştir. Hassas ölçüm gerektiren ürünler oldukları için öncelikle saatinizin üzerindeki eski kordon yahut pim görseldeki ürün ile çok benzer olması gerekir. Akabinde ölçüleri doğru tespit ettiğinizde aynı ölçülere sahip ise saatinize takılabilir. Aksi halde saatinize olmayacaktır.Bir çok üründe 0,5 mm bazılarında 0,1 0,2mm fark olmamasına sebeptir.) 

( Bir diğer konu ise ürünün sadece görseline bakılarak sipariş geçilmesi. Ürün özelliklerinin, uyarı metinlerimizin, satış sözleşmesinin ve bilgilendirme sayfalarımızın okunmaması sonucunda hatalı sipariş ve istenmeyen durumların yaşanması.)

( Ürün görselleri ile ilgili ise fotoğraflar stüdyo ortamında çekilip ürünlerin satışa sunumu için gerekli düzenlemeler yapıldığı için renklerin ekran özelliklerinize göre gördüğünüzden renk tonu olarak küçük farkları olabilir. Örneğin; Taba deri bir saat kordonu güçlü ışık altında açık taba rengi, karanlık bir ortamda kahverengiye yakın, kızıl bir ışık ortamda ise kızıl kahve renk tonuna yakın görülecektir. Renkler ürün sayfalarında yazılı olarak belirtilmektedir. Görseller ise ürünlerin kendi fotoğraflarıdır. Küçük ton farklarını dikkate alarak sipariş geçmenizi rica ederiz.)
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.